Abana Turizm Derneği’nde yeni dönem

15 Nisan 2021 15:18 Abana Travel 96

Turizm Derneği'nde yeni yönetim görevi devraldı

Abana’yı Tanıtma ve Turizm Derneği’nin olağan genel kurulunda görev değişimi yapıldı.

Tatilya Otel Sahibi Muharrem Sıvar ve ekibi tarafından yürütülen dernek yönetimi, görevi Semih Yüksel başkanlığındaki yeni yönetim kuruluna devretti.

Yeni yönetimde Başkan Semih Yüksel’in yanı sıra Asiye Coşkun, Cengiz Kaya, Mert Uçar, Hasan Topcu yer aldı.

Abana Belediyesi’nde basın danışmanı olarak görev yapan, aynı zamanda Anadolu Ajansı (AA) ve TRT Haber Muhabiri olarak hem ilçemizin hem de bölgemizin ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtımına ciddi katkılarda bulunan Semih Yüksel, yeni ekibiyle birlikte derneğin faaliyetini sürdürecek.

Genel kurul sonrası değerlendirmede bulunan Semih Yüksel, “Turizm Derneği, ilçemizin tarihinde önemli bir yere sahip. Dolayısıyla derneğimizin Abana için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Yıllardır hem mesleki hem de görev aldığım sivil toplum kuruluşlarından edindiğim tecrübe ve birikimle, bu görevi en iyi şekilde yapabilme sorumluluğuyla başkanlık görevine talip oldum. Aynı şekilde Abana için çok faydalı olabilecek bir yönetim kurulu ile bu yola çıktık. Bugüne kadar derneğin faaliyetlerinde bulunan başkan ve üyelere yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ediyor, yeni yönetimimizin ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Abana Travel

Abana'yı Tanıtma ve Turizm Derneği Kurumsal İnternet Sitesi'ne Hoş Geldiniz

Abana Travel

Abana Cumhuriyet Meydanı No:1
37970 Abana / Kastamonu

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.